Historia

Od Zajazdu Hades po Azymut Hotel & Restaurant

Zapraszamy Państwa do obejrzenia galerii ze zdjęciami wykonanymi nawet 30 lat temu. Pamięć o naszej historii i korzeniach jest dla nas bardzo istotna. Poniżej wybraliśmy dla Państwa kilka ciekawych zdjęć, dokumentujących nasze dawne dzieje.

Historia naszej rodzinnej firmy zaczęła się tworzyć w latach osiemdziesiątych XX wieku. Wtedy to rozpoczęła się budowa „Zajazdu Hades”. Restauracja miała swoje otwarcie 25 października 1986 roku, a rok później świętowaliśmy rozpoczęcie działalności hotelu. Do 1990 roku słynęliśmy z jednych z najlepszych dancingów w województwie łódzkim, pysznego jedzenia i przytulnego miejsca do wypoczynku. Następnie postanowiliśmy zmienić profil działalności firmy i skupiliśmy się na organizowaniu hucznych wesel i wszelakich imprez okolicznościowych. Firma rozwijała się z biegiem lat coraz lepiej, zaowocowało to dobudowaniem w latach 2001-2003 sali weselnej i powiększeniem części hotelowej.
Mało która rodzinna firma może pochwalić się tak bogatą i długą historią działalności a to już 32 lata naszego istnienia. Najważniejsze zawsze dla nas było jak najlepsze świadczenie usług i zapewnianie naszym klientom profesjonalnej obsługi przez naszych pracowników.

1 stycznia 2018 roku nastał czas na kolejne zmiany i rozwój. Postanowiliśmy iść z biegiem czasu i „Zajazd Hades” z logiem nietoperza, zamienił się w „Azymut – Hotel & Restaurant” z przepięknym logiem róży wiatrów. Obecnie będzie to dla nas okres zmian zewnętrznych i wewnętrznych firmy, aby zwiększyć satysfakcję naszych klientów.

„Wyznaczamy dobry kierunek”