Wesela

Wesela w Azymut Hotel & Restaurant

Hotel & Restaurant Azymut posiada 30sto letnie, bogate doświadczenie w przygotowywaniu wesel i innych imprez okolicznościowych. Dzięki tak długiemu istnieniu możemy Państwu zaoferować perfekcyjne przygotowanie przyjęć i profesjonalną obsługę. Z niesamowitą przyjemnością zorganizujemy dla Państwa doskonałe przyjęcie weselne i dołożymy wszelkich starań, aby ten czas pozostał na zawsze w Państwa pamięci i Państwa Gości.

Nasz obiekt oferuje dla Państwa 3 sale. Pierwsza z nich to najmniejsza, przytulna posiadająca kominek, na której można zorganizować uroczystości do 35 osób. Druga restauracyjna, na której można zorganizować przyjęcie do 60ciu osób. Natomiast trzecia największa typowo weselna i przystosowana do większych imprez okolicznościowych pomieści 140 osób.
Polecamy i wykonujemy kuchnię staropolską, tradycyjną ale i nie tylko, oraz dania na zamówienie indywidualne.

Na specjalne zamówienie przygotujemy dla Państwa:

  • Prosię faszerowane kaszą z grzybami i wątróbką (1 szt. dla 25 os.)
  • Stół wiejski z potrawami kuchni staropolskiej: szynka z kością, smalec z czosnkiem, kiełbasy wiejskie, salcesony, kaszanki, grzyby, ogórki kiszone, warzywa itp.

Posiadamy 2 parkingi, wewnętrzny mieszczący 25 samochodów i przed restauracją dla 40 samochodów

Zakład jest klimatyzowany. Dla Gości udostępniony jest duży ogród oraz taras.

Dla rodzin poszukujących profesjonalnych zespołów służymy pomocą i polecamy zespoły, które współpracują z nami od lat lub DJ-ów.

 

menu wesela
wesela galeria
cennik

„Wyznaczamy dobry kierunek”